Wielkimi krokami zbliżają się wakacje!

Już teraz warto zaplanować listę zakupów przed podróżami z dzieckiem. W zależności od tego jak będziecie spędzać czas i jakim środkiem transportu planujecie wybrać się na wakacje mamy dla Was kilka ciekawych gadżetów!

W pierwszej kolejności nasze flagowe Rollersy czyli kółka do fotelików samochodowych. Przydadzą się nie tylko na lotnisku, ale i wszędzie tam gdzie maluszek zaśnie w foteliku, a będziecie chcieli go przetransportować na krótkim odcinku drogi. To naprawdę mały gadżet, a tak wygodny! Dbamy o swój kręgosłup i mięśnie po porodzie, nie dźwigamy i nie schylamy się co chwilkę, aby podnieść fotelik ze śpiącym maluszkiem. Wpinamy kółka i jedziemy!

Jeśli planujecie podróż samochodem warto zabrać ze sobą poduszkę podróżną. Dzieci lubią spać w samochodzie, a ich główki lubią opadać do przodu przy każdym hamowaniu 🙂 mamy na to patent! Nasze poduszki są zapinane z przodu i z tyłu na magnesy – nawet maluch potrafi ją sam założyć! Najlepsze w tej podusi oprócz tego, że naprawdę działa jest to, że przydaje się w wielu sytuacjach! W samolocie, wózku, foteliku samochodowym, przyczepce rowerowej czy foteliku rowerowym 🙂

By umilić podróż dzieciom – bo któż lubi być spocony!? – mamy dla Was oddychające wkładki do fotelików. Ich przewiewna konstrukcja redukuje pocenie się malucha w samochodzie. Wkładka pozwala też w łatwy sposób wyczyścić fotelik z okruszków itp. – po prostu ją wyciągamy żeby wytrzepać. Wkładki antypotowe są dostępne w dwóch rozmiarach i aż 4 kolorach.

Gdy podróżujecie z dzieckiem, które jest akurat w trakcie odpieluchowania musicie koniecznie zobaczyć nasze wodoodporne maty! Taka wkładka w foteliku czy wózku pozwoli uchronić tapicerkę fotelika przed awarią. Ten wynalazek nazwałyśmy roboczo Antysikiem 🙂 Antysik i wszystko jasne 😛

W chłodniejsze lub bardziej wietrzne dni proponujemy Wam nasze czapko-chustki. Idealnie zakrywają uszy malucha i nie trzeba już co chwilę poprawiać czapki, która odkrywa uszy i chustki, która nie chroni szyi. Czapko-chustka zabezpiecza kark i uszy dziecka przed wiatrem i zimnem 🙂

Do hotelu polecamy zabrać ze sobą śliniak doczepiany do blatu. Zazwyczaj denerwujemy się i stresujemy jak maluch rozrzuca jedzenie i brudzi otoczenie 😛 Śliniak pomoże zachować czystszą podłogę po posiłkach szczególnie jeśli stosujemy metodę BLW. W zestawie są dodatkowe samoprzylepne rzepy, które możemy wziąć ze sobą na wyjazd, a po użyciu odkleić od blatu.

Na spacery i krótkie wypady sprawdźcie nasze organizery – są lekkie, łatwe w użyciu, mieszczą najpotrzebniejsze gadżety i dzięki nim nie musimy nosić ciężkiej torby niemowlęcej wypchanej po brzegi. Organizer do wózka można łatwo przypiąć, a potem wziąć na rękę gdy idziemy przewijać dzidziusia.

Niech słońce będzie z Wami w te wakacje!