To już 5 lat marki Rollersy!

Nasza przygoda zaczęła się dość przypadkowo – podczas wizyty na basenie z dziećmi wymyśliłyśmy kółka do fotelików samochodowych. Potem już poszło lawinowo 😊 tak jak rosły nasze dzieci pojawiały się nowe potrzeby i nowe produkty i tak od 5 lat tworzymy dla Was gadżety podróżne ułatwiające macierzyństwo 😊

To jest dobry czas na podsumowanie tego co nam się udało osiągnąć przez tych kilka lat 😊

Pierwszy i najważniejszy sukces to opatentowanie naszych Rollersów – kółka do fotelika zostały uznane za wynalazek i objęte ochroną patentową na następne lata.

Poza Rollersami do oferty wprowadzonych zostało już 18 różnych kategorii produktów, a łącznie z opcjami kolorystycznymi i różnymi rozmiarami to prawie 130 produktów!

Co więcej, dzięki udziałowi w różnego rodzaju targach branżowych (w tym w 10 krajowych i 6 międzynarodowych wydarzeniach) jesteśmy obecni w sklepach dziecięcych na terenie kraju jak i zagranicą w Czechach, Niemczech, Portugalii, Irlandii, Anglii, Holandii, Nowej Zelandii, Włoszech i Szwajcarii.

Rollersy zostały docenione również w różnego typu plebiscytach i konkursach 😊 Zostaliśmy :

– laureatem konkursu Innowator Śląska 2019 w kategorii mikroprzedsiębiorca

– nominowanym do nagrody Człowieka Roku miasta Rybnika

– nominowanym w konkursie Kids’ Time Star

– finalistą w plebiscycie Supermama Awards 2017

Mamy również doświadczenie w telewizji 😊 Rollersy miały zaszczyt wystąpić w programie „Kto to kupi” emitowanym przez stację TTV oraz w odcinku znanego programu telewizyjnego „Pani Gadżet” na TVN Style.

Wszystkie zebrane doświadczenia przez tych 5 lat to dla nas ogromna dawka wiedzy i motywacja do dalszego działania. Utwierdzają nas bowiem w tym, że nasza misja ułatwiania macierzyństwa jest bliska nie tylko nam, ale i Wam 😊 chcemy tworzyć na maksa funkcjonalne produkty, bezpieczne dla dzieci, które zaoszczędzą czas rodziców na co dzień tak, aby tą energię spożytkować np. na zabawy z maluchem 😊

Zobaczcie fotorelację z naszego świętowania 😊 oczywiście z dziećmi 😛