Zastanawiasz się jaki jest najlepszy śpiworek do fotelika i wózka? To świetne trafiłaś!

Nasze rozwiązanie zostało opracowane przez nas – mamy – które szukały produktu na rynku, który spełniłby kilka funkcji jednocześnie. Wkładka śpiworka powinna być oddychająca, żeby plecki dziecka się nie pociły. Powinna być na tyle cienka, aby nie zabierała maluchowi miejsca w foteliku i była dla niego maksymalnie wygodna.

Każda mama wie jak ciężko jest dobrać odpowiednie ubranie dla dziecka wychodząc z domu jesienią czy zimą. Nigdy nie wiemy jak zmieni się pogoda, czy będzie padało, czy maluch się nie przegrzeje albo nie zmarznie. Z naszym śpiworkiem ten problem jest rozwiązany. Śpiworek Małego Podróżnika w rozmiarze S marki Rollersy ma dwie wymienne kołderki – letnio-wiosenną oraz wodoodporną jesienno-zimową. W zależności od tego jaka pogoda jest za oknem wpinamy w zamek odpowiednią kołderkę. W samochodzie wystarczy rozsunąć zamek, można odkryć malucha częściowo lub całkowicie. Dzięki temu, że mamy śpiworek nie musimy dziecka “wciskać” w kurtki i kombinezony, a co najważniejsze dbamy o jego bezpieczeństwo w samochodzie.  Gdy dziecko podróżuje w foteliku samochodowym bardzo ważne jest aby szelki fotelika były mocno zaciągnięte na ubranku. Dlatego ryzykowne jest używanie śliskich ortalionowych kurtek czy kombinezonów w foteliku bo dziecko może się wyślizgnąć podczas wypadku z pasów.

Nasz śpiworek jest dodatkowo bardzo łatwy w montażu i użytkowaniu. Wkładka skonstruowana została w taki sposób by nie trzeba było przeplatać szelek przez małe otwory. Zastosowane pionowe rozcięcia umożliwiają łatwy montaż śpiworka w fotelika zarówno z 3- jak i 5-punktowymi pasami.

Wkładka naszego śpiworka do fotelika została pokryta ażurową dziurkowaną bawełną dzięki czemu ograniczamy potliwość malucha w foteliku. Pod nóżkami jest specjalna wkładka z tkaniny wodoodpornej, więc maluch z brudnymi butkami nie zabrudzi nam wkładki. Kołderka zimowa jest wodoodporna, wewnątrz wypełniona antyalergiczną włókniną która daje przyjemny komfort cieplny maluchowi w zimie.

Śpiworek ma długość ok. 103 cm dzięki temu posłuży nam od urodzenia do około 18-24 miesięcy. Zależy to oczywiście od gabarytów maluszka, więc w przypadku zakupu śpiworka dla malucha między 18-24 miesiące najlepiej przymierzyć na żywo czy długość jest wystarczająca.

Niewątpliwą zaletą śpiworka jest możliwość użytkowania go nie tylko w foteliku samochodowym, ale i w gondoli i wózku spacerowym.

 

 

Dodatkową funkcjonalnością śpiworka są zastosowane gumeczki, które po zaciągnięciu tworzą kapturek i skutecznie okrywają maluszka przed wiatrem i zimnem. Taka sama regulacja została zastosowana w kołderkach jak i górze wkładki.

Śpiworki występują w wielu opcjach kolorystycznych więc, a pewno znajdziecie coś dla siebie 🙂 Wpadajcie zobaczyć jak pięknie mogą uzupełnić Wasz fotelik czy wózek –> ŚPIWORKI ROZ. S

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości śmiało do nas pisz lub dzwoń!

info@rollersy.com

tel. 692 331 473