Wkładka do fotelika to rozwiązanie na podróże samochodowe z maluchem.

Jeśli doskwierają Wam w lecie spocone plecki dziecka od fotelika to zdecydowanie wkładka do fotelika jest dla Was! Przy wyborze polecamy jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy.

  1. RODZAJ FOTELIKA – nie wszystkie wkładki są uniwersalne i pasują do każdego fotelika. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na rozmiar wagowy fotelika samochodowego i czy wkładka jest kompatybilna z daną wielością fotelika. Nasze wkładki dostępne są w dwóch rozmiarach – rozmiar S do fotelików 0-13 kg, rozmiar M do fotelików 9-25 kg. Zobacz nasz filmik o dobraniu rozmiaru wkładki na YOUTUBE.

  2. SPOSÓB MONTAŻU – zwróć uwagę w jaki sposób szelki fotelika przekładane są przez wkładkę. W foteliku samochodowym zazwyczaj ciężko zdemontować szelki tak aby przeprowadzić je przez otwory wkładki. Najlepsze rozwiązanie to taki kształt wkładki, który nie wymaga przekładania szelek przez otwory. Nasza wkładka jest w kształcie misia. W miejscu szelek zwęża się i montaż jest bardzo szybki i prosty. Dodatkowo warto aby wkładka miała gumeczki pod głową, które można zahaczyć o zagłówek fotelika, żeby wkładka dobrze trzymała się w foteliku.

  3. MATERIAŁ I KONSTRUKCJA – bardzo ważny jest materiał, z którego wykonana jest wkładka. Jeśli wierzchni materiał jest sztuczny poliestrowy to małe szanse, że dziecko nie będzie się pocić 🙂 Nasz wkładka wewnątrz ma tkaninę dystansującą ażurową jak czasem w plecakach turystycznych, a z wierzchu pokryta jest bawełną, która również jest ażurowa co zwiększa cyrkulację powietrza.

  4. MOŻLIWOŚĆ PRANIA – sprawdź również czy wkładka nadaje się do prania. Żeby zachować higienę fotelika i samej wkładki powinna mieć możliwość prania. Wkładkę najlepiej prać w woreczku na bieliznę, szczególnie jeśli ma ażurową dziurkowaną konstrukcję, żeby uniknąć zaciągnięcia materiału o inne ubrania.

Dodatkowym atutem wkładki może być np. możliwość doczepienia kocyka, aby podczas spacerów w wózku albo podróży samochodem można było przypiąć kocyk, żeby nie spadał na ziemię.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą wkładek –> TU. Tego typu akcesoria jak wkładka do fotelika są bardzo przydatne w podróży szczególnie w lecie.

wkładka miś do wózka i fotelika black swkładka niebieska w kształcie misia do fotelika samochodowegowkładka różowa w kształcie misia do wózka lub fotelika