Nie wszyscy wiedzą co to w ogóle jest mufka!

Historycznie to rulon z futra zakładany jako ocieplenie dłoni już w XVI i XVII wieku! Obecnie ta część garderoby przetrwała jako ocieplenie dłoni podczas spacerów z wózkiem! Forma rulonu w zasadzie została zachowana, ale z małą modyfikacją, ręce wkłada się nie od boków, ale od przodu. Tylko pytanie po co tak naprawdę nam mufka? Odpowiedź jest prosta – funkcjonalność i wygoda. W grubych zimowych rękawiczkach ciężko wykonywać wszystkie czynności związane z maluszkiem podczas spaceru, szukać potrzebnych rzeczy w torbie, nakładać maluchowi szalik lub czapkę czy po prostu odbierać telefon 😊 W Rollersach wychodzimy z założenia, że życie trzeba sobie ułatwiać. Dlatego powstają u nas takie produkty, które oszczędzają czas rodzica, ułatwiają mu codzienność z maluszkiem i przy tym powodują, że spacer z wózkiem jest czymś przyjemnym!

mufka do wózka w gold dust black zima w wózku

Mufka marki Rollersy jest wyściełana wewnątrz przyjemnym materiałem velvet, a z zewnątrz jest wodoodporna tkanina. Nasze mufki posiadają dodatkową kieszonkę na telefon zapinaną na nap. Produkt dostępny jest w wielu kolorach pasujących do naszych śpiworków dzięki temu można stworzyć piękny zestaw na nadchodzące chłodne dni. Mufki posiadają bardzo łatwy montaż, wystarczy przełożyć ją przez rączkę wózka i zapiąć za pomocą dwóch napów z przodu i dwóch po bokach. Jest to praktyczny produkt poprawiający komfort opiekuna na spacerach.

Mufka do wózka Rollersy to nic innego jak uniwersalny produkt do każdego wózka służący jako ocieplacz dla dłoni. Mufka pasuje do każdej wielkości dłoni, zarówno damskich jak i męskich, dzięki uniwersalnej i łatwej budowie szybko i sprawnie można wyciągnąć ręce w razie potrzeby 😊

Dzięki szerokiej bazie kolorystycznej każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

mufka do wózka z kieszonką na telefon szara grey gypso

Nasz INSTAGRAM