KIDS’ TIME KIELCE JUŻ ZA NAMI!


KIDS’ TIME KIELCE JUŻ ZA NAMI!

W tym roku podczas targów Kids’ Time w Kielcach  nie zabrakło również Rollersów! Pokazaliśmy nasze nowości, w szczególności stabilizujące poduszki podróżne zapinane na magnesy.

Targi z roku na rok są coraz większe, nasze stoisko również 🙂 Odbyliśmy wiele rozmów i spotkań, za co serdecznie dziękujemy ! Owocem będą nowe lokalizacje stacjonarne i internetowe, w których będziecie mogli znaleźć nasze produkty. Pojawiło się również wiele ciekawych rozmów zagranicznych. Będziemy Was informowali o kierunkach naszej ekspansji 🙂

Na naszym stoisku można było na żywo zobaczyć kółka do fotelików, poduszki podróżne, śpiworki i mufki do fotelików i wózków, osłony przeciwsłoneczne na wózek i niezastąpione na lato oddychające wkładki do fotelików samochodowych!

Odwiedziliśmy również stoiska innych polskich prężnie rozwijających się firm. W szczególności warto tu wskazać Avionaut – produkują rewelacyjne najlżejsze na rynku foteliki Pixel (tylko 2,5 kg), do których pasują również nasze kółeczka Rollersy! To idealne połączenie dla osób, które np. mają problemy z kręgosłupem lub są po cesarskim cięciu lub z innych względów nie mogą dźwigać.

Podczas Kids’ Time odbyła się również gala przyznania nagród w różnych kategoriach. Gratulujemy wygranej naszej ulubionej firmie z odzieżą dla kobiet w ciąży i karmiących – Granatovo 🙂

W przyszłym roku naszych kółeczek z pewnością nie zabraknie w Kielcach. A tymczasem zapraszamy Was na kolejne targi, gdzie będzie można kupić produkty marki Rollersy – 03.03 Mamaville w Krakowie i 31.03 Trends4Kids w Gliwicach!

Do zobaczenia!