NASZE PRODUKTY ZAWSZE INNOWACYJNE!


NASZE PRODUKTY ZAWSZE INNOWACYJNE!

Nasze produkty projektujemy tak, aby zawsze było w nich coś innowacyjnego. Szukamy maksymalnej funkcjonalności produktów żeby ułatwiać sobie codzienne życie w roli rodziców. Maluszki pochłaniają dużo energii, a my niepotrzebnie tracimy ją na zbędne rzeczy.

Dla przykładu, wychodząc z domu z niemowlakiem w zimie tracimy siły i nerwy na ubieranie maluszka w kurtkę czy kombinezon, podczas gdy wystarczy czapka i Śpiworek Małego Podróżnika. Odpinana kołderka nie dość, że otula i ogrzewa dziecko w mroźne dni, sprawia, że jest ono bezpiecznie zapięte uprzężą fotelika bezpośrednio na ubranku, a nie śliskiej kurtce czy kombinezonie. Rodzic nie musi męczyć siebie ani dziecka walcząc z grubym kombinezonem, a jak wejdzie do pomieszczenia gdzie jest ciepło, po prostu odpina kołderkę, a nie przegrzewa dziecka. Śpiworek to rewelacyjne rozwiązanie również do wózka. Idziemy na dłuższy spacer, w gondoli czy spacerówce, ubieramy wówczas maluszkowi więcej warstw i przykrywamy go ciepłą kołderką. A na wiosnę zamieniamy kołderkę na cieńszą, dołączoną do zestawu i również nie przejmujemy się tym, że dziecko zmarznie lub zrzuci kocyk na ziemię! Czyż to nie wygodne rozwiązanie? 😊

Nasze mufki zapinane są na wygodne napy. Dzięki temu możemy je w bardzo szybki i łatwy sposób zamontować na każdej rączce wózka. Dodatkowo, mufka posiada zapinaną kieszonkę na jakże nieodłączny element dzisiejszych czasów – telefon 😊 Mufka jest ciepła, miła w środku, a zewnątrz wodoodporna!

O każdej porze roku podczas spacerów z wózkiem możemy trafić na słoneczną pogodę. Często nasze wózki mają zbyt krótką budkę by uchronić maluszka przed oślepiającym światłem. Pod ręką mamy mały i szybki w montażu gadżet – osłona przeciwsłoneczna do wózka. Składa się do woreczka w małe kółko ok. 25cm średnicy. Osłona montowana jest na rzepy w dowolnym miejscu wózka. Możemy ją założyć na każdy rodzaj wózka – spacerówkę czy gondolę. Ma boki z ażurowej bawełny, aby zapewnić odpowiednią wentylację w wózku, jednocześnie wodoodporna górna powłoka chroni dziecko przed promieniami słońca czy deszczem! Montaż zajmuje minutę i możemy spacerować z wózkiem w dowolnym kierunku, niezależnie od tego w którą stronę akurat świeci słońce. Nie zakrywamy wózka pieluchą czy kocem 😊 wózek wygląda estetycznie, a dziecko w środku ma komfort wypoczynku i jest bezpieczne!

W lecie podróżując dużo autem możemy również zastosować kilka pomysłowych gadżetów. W fotelikach samochodowych – nosidełkach jak i fotelikach 9-18 kg – polecamy zastosować oddychającą wkładkę. Jej bawełniana ażurowa powłoka zminimalizuje pocenie się dziecka w gorące dni. Wkładka również pozwala na zachowanie higieny fotelików. Wystarczy ją wyprać lub wytrzepać, więc chroni tapicerkę fotelika. Wkładkę znajdziecie u nas w dwóch rozmiarach – S i M – w zależności od wielkości fotelika. Z tyłu za główką mamy dwie gumki umożliwiające dodatkowe zamocowanie do zagłówka fotelika. Nasza innowacja to zastosowane z boku wkładki gumki, o które możemy zaczepić guzikami kocyki dopinane dostępne również w naszym sklepie. Wówczas kocyk nie zsunie się z nóżek dziecka i będzie ono stale pod cieplutkim przykryciem.

Znacie problem opadającej głowy podczas podróży? Foteliki nie zawsze da się przechylić do pozycji spania. Dzieci się wiercą, a jak zasną to główka dziecka często opada na boki i do przodu. Zazwyczaj musimy kilka razy przerywać podróż i przechylać główkę z powrotem, aby zapobiec późniejszym bólom karku. Tradycyjne poduszki rogale zazwyczaj również nienaturalnie wyginają szyję bo są „grube” za szyją. Dodatkowo nie powstrzymują opadania głowy do przodu. Dlatego wymyśliłyśmy innowacyjną poduszkę, która ma kształt wygodny dla dziecka – jest całkowicie płaska za szyją. Zapinana jest na magnesy, zarówno z tyłu jak i z przodu pod brodą. Poduszka stabilizująca główkę dziecka dzięki magnesom może być w łatwy sposób zakładana przez samo dziecko lub przez rodzica nawet, gdy maluch zaśnie. Dostępna w naszym sklepie w dwóch rozmiarach, dla dzieci do ok. 2 roku życia i od 2-6 lat.

Nasz flagowy produkt, czyli kółka do fotelika samochodowego opiszemy szczegółowo w kolejnym wpisie 😊