Najpierw były kółka do fotelików

kilka słów o nas…

Pomysł zaprojektowania kółek do fotelików powstał podczas wizyty na basenie z kilkumiesięcznymi dziećmi. Po konieczności przejścia z ciężkim fotelikiem z samochodu do recepcji i do szatni, zaczęłyśmy wymieniać pomysły i wtedy padło: a gdyby to miało kółka …? I tak z codziennej potrzeby zrodził się wynalazek. Od tamtej pory minęło już trochę czasu, a my ciągle zauważamy kolejne potrzeby.

Tworzymy to czego same jako mamy nie znalazłyśmy i nie znajdujemy na rynku produktów dziecięcych oraz ulepszamy istniejące rozwiązania, żeby maksymalnie poprawić ich funkcjonalność, użyteczność i bezpieczeństwo.

Produkujemy w Polsce z dbałością o materiały, jakość wykonania jak i obsługi. Kierujemy się własnymi doświadczeniami jako rodzic, aby innym rodzicom ułatwić codzienność z maluszkiem.

Szukamy takich rozwiązań, które zaoszczędzą rodzicom czas na co dzień, by energię spożytkować np. na zabawę z maluchem.

Zapraszamy Cię również na nasz kanał Youtube gdzie można zobaczyć nasze produkty w użyciu.

Jeśli szykujesz wyprawkę dla maluszka, szukasz prezentu na baby shower lub chcesz po prostu ułatwić sobie codzienność z maluszkiem wpadaj na zakupy na naszego sklepu!

Nasze produkty ułatwiają życie rodzicom

Rollersy

Kółka do fotelików, dzięki którym zamiast nosić ciężki fotelik samochodowy możesz go przewieźć

Akcesoria podróżne

Ułatwiają każde wyjście z domu  z niemowlakiem i małym dzieckiem, dzięki nim wszystko staje się prostsze

Śpiworki i wkładki

Oddychające wkładki i przypinane kocyki, dzięki temu Twoje dziecko już nigdy nie będzie przegrzane

Akcesoria BLW

Jedzenie metodą BLW staje się jeszcze bardziej przyjemne, już nie tylko dla dziecka ale także dla rodzica

O nas - Dzieci ciągle nas inspirują

Od czasu powstania kółek do fotelików stworzyłyśmy wiele nowych gadżetów, wszystko to co wydawało nam się do poprawy doczekało się nowych produktów ułatwiających codzienne życie rodzicom. Zaczynając od poduszek podróżnych na opadające w foteliku główki naszych dzieci, po śliniaki BLW ułatwiające sprzątanie po pierwszych samodzielnych posiłkach. Dzięki naszym dzieciom ciągle tworzymy nowe rzeczy.