FAQ – masz jakieś pytania i wątpliwości dotyczące naszych produktów? Zobacz czy znajdziesz odpowiedzi poniżej, a jeśli nie to zapraszamy do kontaktu mailowego info@rollersy.com. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

O ROLLERSACH

Rollersy pasują do poniższych modeli fotelików:

AVIONAUT PIXEL
AVIONAUT ULTRALITE
AVIONAUT KITE +

BABYSAFE YORK
BABYSAFE BASSET

BESAFE IZI GO
BESAFE IZI GO MODULAR I-SIZE
BESAFE MIMA IZI GO / IZI GO MODULAR

CYBEX ATON M
CYBEX ATON Q
CYBEX ATON Q PLUS
CYBEX ATON Q I-SIZE
CYBEX CLOUD Q
CYBEX CLOUD Q PLUS
CYBEX CLOUD Z I-SIZE

JOIE I-GEMM

GB IDAN

MAXI COSI CITI
MAXI COSI CITI SPS
MAXI COSI PEBBLE
MAXI COSI PEBBLE PLUS
MAXI COSI CABRIOFIX
MAXI COSI ROCK
MAXI COSI TINCA

SAFETY 1ST ONE SAFE XT

NUNA PIPA ICON

X-LANDER BESAFE
X-LANDER X-CAR

Rollersów używamy na krótkich dystansach, najczęściej są to przejścia z samochodu do domu, w poczekalni u lekarza, na basenie w szatni, na lotnisku. Bez użycia Rollersów w tych miejscach również stawiamy fotelik na ziemi. W poczekalni w przychodni przesuwając się w kolejce niejednokrotnie schylamy się i podnosimy fotelik z maluszkiem, aby się przesunąć – wtedy nasz kręgosłup cierpi najbardziej. Mając wpięte kółka wystarczy lekko unieść fotelik za uchwyt i bez wysiłku przejechać do docelowego punktu.

Używając Rollersów na dworze często nie zdajemy sobie sprawy, że niosąc fotelik w ręku maluch jest na prawie takiej samej wysokości jak podczas przejazdu Rollersami. Proszę zobaczyć zdjęcie poniżej.

TAK, Rollersy zostały przebadane przez akredytowane laboratorium pod kątem bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN 1888:2012 w zakresie zagrożeń mechanicznych, jazdy na nierównej powierzchni oraz dopuszczalnych obciążeń. Wszystkie testy przebiegły pomyślnie. Rollersy produkowane są w całości w Polsce z największą starannością.

O ŚPIWORKACH

Kołderki śpiworka można prać w pralce na delikatnym programie 30st. Nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie chlorować.

Wkładkę śpiworka zalecamy prać ręcznie ze względu na delikatny ażurowy materiał.

Dodaj komentarz

O PODUSZKACH

Poduszki występują w dwóch rozmiarach – S i M – jednak oba rozmiary posiadają dodatkową regulację długości tylnego zapięcia.

Rozmiar S zapewnia komfortowe warunki do drzemki dzieciom od ok. 1 roku do 2 lat. Wewnętrzny obwód poduszki to ok. 28 cm z możliwością regulacji.

Dlaczego nie warto brać większej poduszki “na zapas”? Dlatego, że poduszki mają dwie wysokości pod brodą dziecka, rozmiar M będzie dla maluszka który jest jeszcze niski i ma krótką szyję po prostu za wysoki pod brodą. Wówczas istnieje ryzyko, że poduszka będzie się rozpinała, będzie niewygodna lub główka dziecka może wpaść “do środka poduszki i zamiast brody opierać nos dziecka 🙂

Rozmiar M  zapewnia komfortowe warunki do drzemki dzieciom od ok. 2 do 6 lat. Wewnętrzny obwód poduszki to ok. 30 cm z możliwością regulacji. 

Pamiętajcie aby stosować poduszkę na gołą szyję dziecka – bez szalików i kominów.

Jeśli nie jesteście pewni rozmiaru polecamy przymierzyć poduszki w którymś z współpracujących z nami sklepów lub zawsze macie prawo odstąpienia od zakupu jeśli nie minęło jeszcze 14 dni 🙂

INNE

W przypadku, gdy towar jest “NA STANIE” zamówienie realizowane jest w terminie do 4 dni roboczych od dnia wysłania do Klienta potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji lub w przypadku płatności przelewem od dnia zaksięgowania wpłaty.

W przypadku, gdy towar nie jest dostępny na stanie, a oznaczony jest jako “NA ZAMÓWIENIE”, dostarczany jest w terminie do 14 dni roboczych od dnia wysłania do Klienta potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji lub w przypadku płatności przelewem od dnia zaksięgowania wpłaty.

Dodaj komentarz

Paczkomat Inpost 13 zł

Kurier Inpost przedpłata 14 zł

Kurier Inpost za pobraniem 16 zł

Orlen Paczka 10 zł

Kurier DPD przedpłata 19 zł

wysyłki zagraniczne przeliczane są w koszyku podczas zamówienia w zależności od kraju i gabarytu

Dodaj komentarz