Co to są
ROLLERSY

Kółka do fotelika ROLLERSY to lekkie kółka z piankowymi oponkami, które za pomocą adapterów montowane są do większości najpopularniejszych dostępnych na rynku modeli niemowlęcych fotelików samochodowych w grupie “0” (0-13kg). Do zestawu dołączony jest regulowany uchwyt zakładany na rączkę fotelika, który został zaprojektowany w taki sposób, aby można było przewozić fotelik za pomocą kółek po podłożu na dwa sposoby – trzymając uchwyt z miękkim ochraniaczem w dłoni lub opierając go na ramieniu, dzięki czemu nie musisz wkładać praktycznie żadnego wysiłku w przewiezienie dziecka w foteliku poza samochodem.

rollersy black w centrum handlowym

Dlaczego
WARTO UŻYWAĆ

Foteliki samochodowe ważą kilka dobrych kilogramów. Dodając do tego wagę dziecka rodzice mają naprawdę słodki ciężar do dźwigania. Jednak nie trzeba się męczyć! Kółka do fotelika ROLLERSY to funkcjonalny gadżet, dzięki któremu nie musisz nosić ciężkiego fotelika z dzieckiem na krótkich odcinkach drogi za każdym razem gdy musisz wyjść z domu z dzieckiem i jechać samochodem. Dodatkowo, masz wolne ręce by swobodnie zamknąć samochód, nieść zakupy czy otworzyć drzwi. Zamiast noszenia – zamontuj kółka do fotelika i jedź! To wspaniały pomysł na babyshower dla przyjaciółki. A dla świeżo upieczonego taty pierwsze dwa kółka dla jego dziecka 🙂

rollersy kółeczka do fotelika

ŁATWY MONTAŻ i MAŁY ROZMIAR

Montaż ROLLERSÓW do fotelika jest niezwykle prosty i szybki. Wystarczy wpiąć adaptery z kółkami do fotelika, zamocować uchwyt na rączce fotelika – i fotelik jest gotowy do przewiezienia dziecka. Cała instalacja zajmuje nie więcej niż pół minuty.

Kółka do fotelika ROLLERSY są bardzo małe i lekkie. Cały zestaw zmieści się do damskiej torebki! Zaletą jest także waga ROLLERSÓW – zastosowane materiały użyte do wykonania adapterów oraz wykorzystanie piankowych oponek, pozwoliły na maksymalne zredukowanie wagi ROLLERSÓW – całość waży około pół kilograma.

szare rollersy kółka do fotelika grey w foteliku samochodowym na lotnisku

GDZIE UŻYWAĆ?

ROLLERSÓW używamy wszędzie tam gdzie normalnie dźwigalibyśmy fotelik w ręku. Są idealne na krótkie dystanse:

  • z domu do samochodu

  • z samochodu na basen

  • do lekarza

  • do sklepu czy na pocztę

  • na lotnisku

  • na wizyty u dziadków czy przyjaciół

matka z dzieckiem na lotnisku w oczekiwaniu na podróż samolotem

PRZENOSZENIE NA RAMIENIU

Za pomocą uchwytu z miękkim ochraniaczem możesz łatwo przenieść fotelik na ramieniu, zamiast trzymając rączkę fotelika w dłoni, np. przy konieczności przejścia po schodach. Taki sposób noszenia fotelika pozwala przenieść ciężar z ręki na ramię i zachować wyprostowaną postawę, znacznie odciążając kręgosłup.

uchwyt do przenoszenia fotelika samochodowego na ramieniu

BEZPIECZEŃSTWO

Kółka do fotelika ROLLERSY zostały wykonane z solidnych i bezpiecznych materiałów oraz zostały poddane szczegółowym badaniom w zakresie wytrzymałości i bezpieczeństwa produktu, z których otrzymały pozytywny wynik. Uchwyty zostały uszyte ręcznie w Polsce, a także każdy element adapterów wraz z kółkami został wyprodukowany w polskich fabrykach.

rollersy zamontowane w foteliku podczas wizyty u lekarza z dzieckiem

FOTELIKI DO
ROLLERSÓW

Rollersy pasują do wielu fotelików

 

ROLLERSY pasują do najpopularniejszych modeli fotelików samochodowych w kategorii 0-13 kg. Przygotowaliśmy pełną listę fotelików, do których możesz zamontować ROLLERSY. Jeśli Twojego fotelika nie ma na liście – napisz do nas, możliwe, że kółeczka będą pasowały i wspólnie rozszerzymy tę listę.

 

POBIERZ INSTRUKCJĘ

AVIONAUT PIXEL i PIXEL PRO, 2.0
AVIONAUT ULTRALITE
AVIONAUT KITE +
AVIONAUT COSMO

BABYSAFE YORK
BABYSAFE BASSET

BESAFE IZI GO
BESAFE IZI GO MODULAR I-SIZE
BESAFE MIMA IZI GO / IZI GO MODULAR

BRITAX ROMER BABYSAFE 3 i-size

CYBEX ATON M
CYBEX ATON Q
CYBEX ATON Q PLUS
CYBEX ATON Q I-SIZE
CYBEX CLOUD Q
CYBEX CLOUD Q PLUS
CYBEX CLOUD Z I-SIZE
CYBEX CLOUD T

JOIE I-GEMM

GB IDAN

MAXI COSI CITI
MAXI COSI CITI SPS

MAXI COSI PEBBLE
MAXI COSI PEBBLE PLUS
MAXI COSI PEBBLE 360 PRO

MAXI COSI CABRIOFIX
MAXI COSI ROCK
MAXI COSI TINCA

SAFETY 1ST ONE SAFE XT

NUNA PIPA ICON

X-LANDER BESAFE
X-LANDER X-CAR

kółka do fotelika funkcjonalne gadżety na podróż z dzieckiem baner rollersy

Wybierz zestaw do Twojego fotelika