Prawie każdy rodzic zna problem odsłoniętej szyi, ucha czy ciągłej walki z zakładaniem komina przez głowę. Poszukując uniwersalnego rozwiązania które spełni wszystkie nasze wymagania stworzyłyśmy ten genialny produkt ! Od teraz mamy na to sposób ! Nasze czapko-chustki pozwolą osłonić szyję, główkę, uszka i klatkę piersiową przed zimnem i wiatrem. Problem rozwiązującego się i spadającego szalika ZNIKA! Czyż to nie genialne? Nie musisz już biegać za dzieckiem żeby poprawić mu czapkę!

Przy pomocy miękkiego rzepa możemy zapiąć chustę na różnej wysokości. Jednocześnie nasza czapko-chusta zakłada się zwyczajnie jak czapka (nie jak kominiarka przez głowę), a chusta może pozostać odpięta. Kiedy dziecku jest ciepło w głowę, może również pozostawić na szyi zapiętą samą chustę, a czapkę ściągnąć do tyłu.

Chusta może zostać zapięta również w ten sposób, że zabezpieczy buzię dziecka przed wiatrem lub mrozem, a jednocześnie będzie spełniała funkcję maseczki ochronnej – w jednym z boków chusty znajduje się kieszonka na filtr. W przypadku zastosowania odpowiedniego filtra (np. ffp2 lub ffp3) jesienią i zimą nasza czapko-chusta będzie z powodzeniem spełniała rolę maseczki antysmogowej.

Produkt dostępny w 4 wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach S i M