Tegoroczna edycja targów dziecięcych KIND + JUGEND w Kolonii w Niemczech była zdecydowanie inna niż zwykle. Targi w czasach pandemii mają dużo mniejszą skalę oraz liczbę odwiedzających. Jednak z naszej perspektywy możliwość pokazania polskich produktów na rynku międzynarodowym i nawiązania nowych relacji biznesowych z partnerami z Europy i nie tylko to zawsze świetne doświadczenie! Poznaliśmy wielu cudownych ludzi, nawiązaliśmy nowe współprace oraz mieliśmy okazję zaprezentować nasz nowy produkt, czyli kurtkę podróżną z rozpinanymi ramionami.

Największym zainteresowaniem standardowo cieszyły się ROLLERSY czyli kółka do fotelików 🙂 ale tym razem również poduszki podróżne na magnesy. Jest to rozwiązanie wciąż rzadko spotykane na rynku, a dodatkowo nasze podusie mają płaskie połączenie za szyją co nie powoduje nienaturalnego wygięcia odcinka szyjnego kręgosłupa podczas snu 🙂

W Kolonii pojawiło się również kilka całkiem nowych marek i produktów –  była nowa strefa przeznaczona specjalnie dla start-upów. Cieszy nas to, że polska produkcja jest stale doceniana na świecie. Partnerzy stawiają na jakość produktów i materiałów. Ta edycja była zresztą mocno reprezentowana przez polskie marki!

A już za dwa tygodnie kolejne targi, tym razem u nas w kraju – w Kielcach !

Dodaj komentarz