Zbliża się babyshower Twojej przyjaciółki? Szukasz pomysłu na coś nietuzinkowego?

Organizacja przyjęcia z okazji zbliżającego się porodu zazwyczaj leży w gestii przyjaciółek i najbliższej rodziny rodzącej 🙂 Bardzo fajnym pomysłem jest wspólne przedyskutowanie kwestii prezentu z innymi uczestnikami babyshower żeby nie powielać się lub kupić wspólnie coś większego.

Mamy dla Ciebie kilka propozycji prezentu na babyshower, który znajdziesz w naszym sklepie:

  1.  CHUSTA WIELOFUNKCYJNA – czyli super wygodne okrycie do karmienia już od momentu narodzin maluszka. Chusta pozwala na komfortowe i nieskrępowane karmienie w miejscach gdzie świeżo upieczona mama potrzebuje więcej intymności. Chusta uszyta jest w Polsce z dziurkowanej przewiewnej bawełny w piękny wzór. Może służyć również jako pieluszka na ramię do odbijania po karmieniu, a w słoneczne dni jako ochrona przed nadmiernym słońcem w foteliku lub wózku
  2. PODUSZKA DO KARMIENIA – to jest musthave każdej wyprawki dla noworodka. Ciężko znaleźć poduszkę do karmienia, która będzie wygodna, odpowiednio wysoka i przyda się również po okresie karmienia. Dlatego wymyśliliśmy poduszkę ROLLDOG, która jest wysoka, stabilna, miękka i dodatkowo w środku kryje velvetowo-muślinowy kocyk, który może służyć za kołderkę większemu niemowlakowi. Sama poduszka będzie też pięknym pufem do dziecięcego pokoju.
  3. ROLLERSY – czyli kółka do fotelika, dzięki którym na każdym krótkim dystansie młoda mama nie musi dźwigać ciężkiego fotelika w ręku. Wpina Rollersy i jedzie! Szczególnie polecane już od początku po narodzinach kiedy mama nie powinna nosić większych ciężarów niż waga dziecka. Zobacz jak to działa u nas na YOUTUBE
  4. ŚPIWOREK CAŁOROCZNY DO FOTELIKA – ten gadżet doceni każda świeżo upieczona mama! Śpiworek ma oddychającą bawełnianą wkładkę oraz dwie wymienne kołderki – letnia i zimową. Przyda się podczas codziennych podróży z maluszkiem, szczególnie na początku kiedy ubieranie noworodka w kilka warstw nie jest takie proste. Kołderka zabezpieczy dzidziusia w podróży i zapewni mu komfortowe warunki na dworze. W pomieszczeniu wystarczy odpiąć lub wywinąć kołderkę żeby odkryć maluszka.
  5. BON UPOMINKOWY – jeśli masz wątpliwości co przyda się młodej mamie i jej maluszkowi albo boisz się, że już ma zakupioną całą wyprawkę dla noworodka polecamy skorzystać z opcji bonu upominkowego 🙂 Wtedy zostawisz wybór Twojej przyjaciółce!

Udanej zabawy na babyshower!