Czy podczas długich podróży z dzieckiem zdarza Ci się moment kiedy Twój maluch zaśnie i opadnie mu głowa ? Ty z przerażeniem próbujesz trzymać głowę w pionie, ale nic nie pomaga, a ręka Ci drętwieje? Mamy produkt który rozwiąże Twój problem ! 🙂

Nasza poduszka podróżna pozwala utrzymać prawidłową, prostą pozycję dziecka podczas przebywania w foteliku, co jest bardzo ważne dla jego bezpieczeństwa, a przy tym znacznie poprawia komfort podróży. Poduszka zapewnia prawidłową stabilizację główki dziecka i pomaga zapobiegać jej opadaniu oraz pochylaniu się dziecka do przodu i na boki, w sytuacji gdy mały pasażer zaśnie podczas podróży.

Poduszka podróżna ROLLERSY zapinana jest na magnesiki z przodu pod bródką i na szyi dziecka, pozwala to w łatwy sposób założyć ją już śpiącemu dziecku, nawet maluchy same sobie poradzą 🙂
Kształt poduszki, która jest zupełnie płaska za szyją, pozwala zachować prawidłową pozycję dziecka, bez nienaturalnego wygięcia odcinka szyjnego kręgosłupa.

Nowy model poduszki zawiera również dodatkową regulację w tylnym zapięciu. Za pomocą rzepa można ustalić odpowiednią długość zapięcia co pozwoli dopasować obwód poduszki do obwodu szyi dziecka.

Zastanawiasz się kiedy Ci się przyda taka poduszka? Może zostać zastosowana w każdym środku transportu na przykład w:
– fotelikach samochodowych,
– wózkach,
– fotelikach rowerowych,
– przyczepkach rowerowych,
– nosidłach turystycznych.

Rozmiar poduszki został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniał komfortowe warunki do drzemki dzieciom od ok. 2 do 6 lat. Nie wiesz jaki rozmiar wybrać ? Tutaj znajdziesz info –> FAQ
Nasz gadżet podróżny wykonany został z najwyższej jakości materiałów, poduszka jest jednocześnie miła, miękka i przyjemna w dotyku.

Dostępna jest w różnych kolorach. Zapraszamy do naszego sklepu –> KUP TUTAJ

Bezpieczeństwo poduszki zostało potwierdzone pozytywnymi wynikami testów na zgodność z  europejską normą PN-EN 71-1+A1:2018-08 oraz PN-EN 71-2:2021-05.

Poduszka powinna być zapinana na gołą szyję dziecka, bez szalika, komina czy kurtki z kapturem. Podczas użytkowania ważne jest, aby głowa dziecka opierała się na poduszce. Poduszkę można używać dwustronnie układając pod buzią stronę z miękkiego velvetu lub z bawełnianego wafla.