Jak poprawnie zamontować śpiworek w foteliku samochodowym?

Mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Koniecznie też obejrzyj filmik, do którego link znajdziesz na końcu tego tekstu, o 3-elementowym całorocznym śpiworku do fotelika naszej marki 🙂

  1. Najpierw wyciągnij z fotelika wszelkie redukcyjne wkładki noworodkowe zanim włożysz śpiworek – dopiero gdy wkładka śpiworka jest zamontowana wkładamy z powrotem na wierzch wszelkie wkładki redukcyjne.

  2. Upewnij się, że pasy przeciągnięte są przez prawidłowe otwory, a śpiworek ładnie przylega do fotelika, nigdzie się nie napina ani nie marszczy, tak aby maluszkowi było wygodnie.

  3. Jak włożysz maluszka do fotelika, dobrze go zapnij szelkami fotelika i przeprowadź test szczypnięcia żeby to sprawdzić. Jeśli jesteś w stanie uszczypnąć szelki to znaczy, że trzeba je jeszcze mocniej zaciągnąć.

  4. Nie ubieraj maluchowi kurtki ani kombinezonu – śpiworek właśnie je zastępuje i powoduje, że możesz zapiąć dziecko bezpiecznie bezpośrednio na ubranie.

  5. Wybierz odpowiednią kołderkę w zależności od pogody i wepnij ją w zamek wkładki. W samochodzie możesz odkryć maluszka żeby się nie zapocił jeśli samochód już jest odpowiednio nagrzany.

JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ JAK ZAMONTOWAĆ ŚPIWOREK DO FOTELIKA ZOBACZ NASZ FILM NA YOUTUBE

PEŁNĄ OFERTĘ NASZYCH ŚPIWORKÓW ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

ZOBACZ NA INSTAGRAMIE CO U NAS SŁYCHAĆ NOWEGO –> TUTAJ

ŚPIWORKI SĄ 3- ELEMENTOWE i CAŁOROCZNE

śpiworek do fotelika na zimęśpiworek na każdą pogodę