Nowy Rok to zawsze czas podsumowań i ustalania nowych celów. Ten czas motywuje do przemyśleń czy miniony rok był dla nas dobry i satysfakcjonujący czy jednak czujemy, że trzeba coś zmienić w nadchodzących miesiącach. Wracamy myślami do listy naszych marzeń, weryfikujemy co udało się osiągnąć oraz czy pojawiło się coś nowego co nas uskrzydla i do czego chcemy dążyć.

Warto podsumować sobie – nie tylko na Nowy Rok, ale kilka razy w roku – gdzie jestem, co robię i co chcę jeszcze zrobić, żeby nakreślić kierunek działania, który będzie przynosił nam szczęście. Budując firmę przekonałyśmy się, że planowanie jest niezwykle ważne i pomocne. Bez planu łatwo wpaść w pułapkę chaosu w działaniu, który nie sprzyja ani sukcesowi, ani relacjom między ludźmi w firmie.

Zaczynając przygodę z Rollersami miałyśmy pewien plan. Chciałyśmy stworzyć produkt, który będzie przydatny dla rodziców i ułatwi im codzienne przemieszczanie się z maluszkiem. Okazało się jednak, że nasza motywacja była większa i wraz ze zrealizowaniem projektu kółek pojawiły się w naszej głowie nowe pomysły i nowe produkty. Poszłyśmy za ciosem i tak co kilka miesięcy powstawał nowy gadżet, który miał takie samo zadanie jak nasze pierwsze kółka – ułatwianie macierzyństwa.

Każdy nowy rok rzucał nam nowe wyzwania, jednak misja pozostała niezmienna. Jestem pewna, że gdyby nie wzajemne motywowanie się i pozytywny feedback od klientów nie byłybyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz. Możemy śmiało podsumować, że nasz plan na rok 2023 zrealizowałyśmy w 99% i obie dobrze wiemy co chcemy osiągnąć i co poprawić w kolejnych latach. Ta jasna wizja prowadzi naszą firmę i nas jako pracodawców w konkretnym kierunku.

Cieszę się, że po 6 latach wspólnego działania dalej sprawia nam to frajdę, a największą mamy podczas tworzenia nowych funkcjonalnych gadżetów. Na Nowy Rok 2024 w planie mamy wiele nowości, które mamy nadzieję pomogą Wam w codziennym życiu z dziećmi. Jesteśmy przepełnione wdzięcznością, że nam ufacie i recenzujecie nasze produkty, dzięki czemu możemy stale ulepszać i tworzyć nowe rzeczy zgodne z Waszymi potrzebami.

Zapraszamy Was do śledzenia naszych mediów społecznościowych, ale również do posłuchania naszej serii pogaduszek dwóch mam ROLLSTORY stworzonej właśnie w minionym 2023 roku. Jesteśmy pewne, że każdy znajdzie w tych opowieściach cząstkę siebie, bo w końcu mierzymy się z tymi samymi problemami jako rodzice –> NASZ KANAŁ NA YOUTUBE

W sklepie online w tym roku pojawiło się wiele nowości m.in.:

  • śpiworek przedszkolaka, który można zwinąć w podusię

  • poduszka do karmienia z ukrytym kocykiem

  • pasek do noszenia rowerka i hulajnogi

  • i najważniejsze – czyli nasze rewolucyjne kurtki podróżne z odpinanymi rękawami i rozcięciami na ramionach

Zapraszamy do zakładki NOWOŚCI

Życzymy Wam na Nowy Rok przede wszystkim spokoju i uśmiechu, rodzinnego wartościowego czasu, pozytywnej energii każdego dnia i realizacji celów na 2024 rok!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

rollersy nowy rok